درباره ما - امنیت دیجیتال

About

 

رایان شبکه فعالیت خود را از سال 1388  همگام با دانش روز دنیا در استان اصفهان آغاز نمود.
یکی از زیر شاخه های این مجموعه تحت عنوان دپارتمان حفاظت و امنیت ، با نام تجاری امنیت دیجیتال (imendigi) با تمرکز بر سامانه های نظارت تصویری توانست سهم بزرگی از بازار دوربین های مداربسته را به خود اختصاص دهد،به گونه ای که هم اکنون دوربین مداربسته شرکت تجارت الکترونیک امنیت دیجیتال نامی آشنا برای همگان هست. از همان ابتدا تلاش داشت تا پکیج کاملی از محصولات نظارت تصویری را ارائه نماید.

آنچه که ما را از دیگران متمایز میسازد

۱- بهره گیری از تخصص و دانش حرفه ای و به روز کارشناسان
۲- نهایت دقت در مرحله اجـــرا جهت نصب هر چه بهتر و زیباتر ( هماهـنگی هر چه بیـشتر با محیط )
۳- نهایت سرعت در مرحله اجرا جهت احترام به زمان شما
۴- سرویس دهی مناسب و سریع جهت کلیه امور پشتیبانی و گارانتی
۵- پیگیــری مستـمر و موثر کارشناسان فــروش ( هـدف ما فقـط فـروش محصولات به شـما نیـست بلکه در صـدد حـمایـت و راهنمـایی شما هستیم.
۶- پایبندی به صداقت و سایر ارزش ها.
۷- رضـــایتمنــدی تمــامی مشتــریان گذشـته از کلیه مراحل همـکاری (کوشـش ما ایـن اسـت شمـا هیچ هزیـنه ای نکـنید بلـکه صـرفا سرمایه گذاری نمایید.

 

منشور اخلاقی

 

 

 

منشور اخلاقی تجارت الکترونیک امنیت دیجیتال

 

تجارت الکترونیک امنیت دیجیتال خدمت گزاری به مشتریان را توفیقی الهی، ارزشمند و افتخار آفرین دانسته و حصول رضایت باری تعالی را در رضایت مشتریان خود می داند.

کارکنان شرکت انجام صحیح و دقیق خواسته مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن ضروری دانسته ، تعهد می نمایند تا ضمن حفظ حقوق ایشان از اتلاف وقت مشتریان در مراجعه به بخشهای مختلف جلوگیری نمایند

کارکنان شرکت وظیفه دارند تا با رعایت ادب، احترام و تواضع به ارائه خدمات به مشتریان بپردازند.

کارکنان شرکت وظیفه دارند تا ضمن همکاری در ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان، هرگونه اطلاعات مورد نیاز آنان را با توجه به قوانین و مقررات داخلی شرکت فراهم آورند.

کارکنان شرکت کوشش خواهند نمود تا خدمات خود را با شیوه ای مناسب و با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان قرار دهند.

کارکنان شرکت کوشش خواهند نمود تا با رعایت نظم ، آراستگی و برقراری ارتباط شایسته و صمیمانه با مشتریان حضور آنان را در جمع خویش مغتنم شمارند.

کارکنان شرکت پاسخگو بودن در مقابل مردم را موجب تعالی خود و شرکت می دانند.

شرکت به نظرات و پیشنهادات مشتریان ارج نهاده آن را موجب رشد و ارتقاء کیفت کالا و خدمات خود می داند.

این شرکت مبنای ارزیابی فعالیتهای خود را نظرات و میزان رضایت مندی مشتریان دانسته ، معتقد است که رضایت مشتری به افزایش اعتماد ایشان به کالا و خدمات ارائه شود توسط شرکت می انجامد.

 

اهداف شرکت

 

 اهداف شرکت

 

در این راستا شرکت سیستم مدیریت یکپارچه را به عنوان الگوی مدیریت خود انتخاب نموده و به دنبال دستیابی به اهداف ذیل می باشد.

1- ارتقاء آگاهی و توانمندسازی کارکنان در خصوص مسائل مربوط به کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت از طریق آموزش مستمر

2- ایمن سازی سیستم ها و نحوه انجام فعالیتها به منظور کنترل و کاهش مخاطرات شغلی

3- پیشگیری از آلودگی محیط زیست ازطریق کاهش منابع آلاینده محیط و مصرف انرژی

4- ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان از طریق ارائه خدمات با کیفیت مطلوب

5- بکارگیری روش های مناسب مدیریتی در راستای افزایش کارایی سیستم نگهداری و تعمیرات

مدیریت شرکت تعهد خود را نسبت به تحقق موارد فوق، رعایت الزامات قانونی و مقررات مربوط و همچنین بهبود مستمر اثربخشی فرآیندها و سیستم مدیریت یکپارچه اعلام نموده واز کلیه کارکنان انتظار دارد در راستای دستیابی به مفاد این خط مشی با همدلی و همکاری در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان گامهای مؤثر بردارند.

 

خط مشی کیفیت

خط مشی کیفیت

 

امنیت دیجیتال یکی از شرکت های وارد کننده نمونه می باشد که در سال 1388 به منظور توسعه فعالیت های  فناوری اطلاعات و ارتـباطات تاسیس گردید. شرکت در زمینه های دوربین های مدار بسته مدرن فعالیت می نماید.

مدیریت شرکت به منظور نیل به هدف فوق، با توجه به اهداف کلان شرکت و نیاز به تعیین اهداف کیفی، پیروی از خط مشی زیر را تعهد می نماید.

رئوس خط مشی شرکت :

عرضه محصولات منطبق با مشخصات تعیین شده
شناسایی و تامین نیازهای آموزشی کارکنان، تامین کنندگان و کسب اطمینان از توانایی آنان در انجام درست وظایف محوله
ارتباط مستمر با مشتریان و طرف های ذینفع به منظور شناسایی نیازها و خواسته های ایشان و تامین رضایت آنها در چهارچوب مقررات و ضوابط قانونی
شناسایی الزامات قانونی و برآورده کردن این الزامات در کلیه سطوح و فعالیت های مرتبط در سازمان
پایش مداوم فرآیندها، تجزیه و تحلیل داده ها و گزارشات و اتخاذ تصمیم مناسب جهت بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت
تعهد به رضایتمندی و رسیدگی به شکایات مشتریان در چهارچوب قوانین ومقررات،الزامات مالی عملیاتی و سازمانی و ورودیهای مشتریان،کارکنان وسایر طرف های ذینفع

مدیریت شرکت امنیت دیجیتال ضمن اعلام پایبندی و پشتیبانی خود و کارکنان از این خط مشی به منظور حصول اطمینان از حسن اجرای آن، یکی از همکاران ارشد خود را به عنوان نماینده مدیریت انتخاب نموده و مسوولیت استقرار، پیگیری، نگهداری، بهبود و گزارش دهی سیستم مدیریت کیفیت را به ایشان واگذار نموده است. تحقق خط مشی و اجرای برنامه های تضمین کیفیت تا حصول اطمینان از موثر بودن آن بطور مستمر توسط مدیریت شرکت  پیگیری خواهد شد.

 

چارت سازمانی

چارت سازمانی

چارت سازمانی