پاناسونیک و ایده استفاده از دوربین های مداربسته جهت استریم آنلاین کلاس های درس - امنیت دیجیتال

پاناسونیک و ایده استفاده از دوربین های مداربسته جهت استریم آنلاین کلاس های درس

پاناسونیک و ایده استفاده از دوربین های مداربسته جهت استریم آنلاین کلاس های درس

امنیت دیجیتال0 نظردوشنبه 17 اردیبهشت 1397

پاناسونیک از آن دست شرکت هایی است که در زمینه های مختلف تکنولوژی فعالیت دارد و محصولات متنوعی را در حوزه های متنوع تولید می کند. یکی از بازارهایی که این شرکت در آن بسیار فعال بوده و محصولاتش هم با استقبال خوبی رو به رو شده اند، حوزه ی دوربین های مداربسته و حفاظتی است.

در بازاری که تنوع امکانات و کارایی ها به قدر حوزه های دیگر زیاد نیست، یافتن مشتریان تازه و کاربردهای جدید می تواند یکی از رموز موفقیت باشد. بر همین اساس این شرکت ژاپنی اخیراً راهکاری را ارائه داده تا بتوان از دوربین های مدار بسته حرفه ای، برای برگزاری کلاس های آنلاین در دانشگاه ها و مراکز آموزشی استفاده کرد. البته راه اندازی سیستم استریم ویدئو کار چندان مشکلی نیست، اما روش پیشنهادی پاناسونیک واجد ویژگی هایی است که با صرف هزینه های کمتر و به کارگیری نیروی انسانی حداقل، می توان یک شبکه کارآمد از پخش آنلاین به راه انداخت.

با بهره گیری از تکنولوژی تشخیص چهره به کار رفته در دوربین های پیشرفته پاناسونیک، این امکان فراهم می شود که دوربین به صورت خودکار مدرس کلاس را تشخیص داده و حتی در حین راه رفتن او را دنبال کند. در نتیجه بدون نیاز به وجود فیلمبردار یا اپراتور، همواره واضح ترین تصویر ممکن از چهره ی استاد به نمایش درخواهد آمد.

شرکت پاناسونیک در حال مذاکره با بسیاری از دانشگاه ها در ایالات متحده است تا بتواند آنها را برای استفاده از پکیج استریم آنلاین کلاس های درس (شامل دوربین های مداربسته و نرم افزار جامع کنترل آنها) متقاعد سازد.